Speelweek Nieuwerbrug in sprookjesthema van start op nieuw terrein

blank

Nieuwerbrug – De jaarlijkse Speelweek is weer begonnen en staat dit jaar volledig in het teken van Fantasy & Fairytales. Woensdagochtend gingen tientallen kinderen enthousiast aan de slag met zagen, hameren en timmeren. Het huttendorp krijgt langzaam vorm en morgen kunnen de jonge bouwers zelfs in hun eigen hut overnachten.

blank


Tussen de middag gingen de kinderen naar huis om te lunchen, maar vanmiddag worden de bouwwerken verder afgewerkt met de laatste details en kleurrijke versieringen. Daarmee krijgen de hutten echt hun eigen sprookjesachtige uitstraling.

Bijzonder dit jaar is dat de Speelweek voor het eerst plaatsvindt op het nieuwe evenemententerrein achter de basisschool aan de Brandschouwer. Het terrein blijkt een ideale locatie om het huttendorp op te bouwen en biedt volop ruimte voor de activiteiten.

Vanmiddag tussen 15.30 en 16.00 uur zijn belangstellenden van harte welkom om een kijkje te nemen bij de hutten en te zien wat de kinderen tot nu toe hebben gemaakt.

De Speelweek in Nieuwerbrug zorgt ieder jaar weer voor een week vol spel, creativiteit en gezelligheid voor de jeugd én voor de ouders en vrijwilligers die meehelpen.

blank
blank

Foto’s: Speelweek Nieuwerbrug Facebook

Advertentie

blank

blank

blank

blank