Vrolijke kinderkleedjesmarkt met ruim 40 kleedjes vol spullen in het Evertshuis

blank

De belangstelling voor de kinderkleedjesmarkt in het Evertshuis is groot. Alle veertig beschikbare plekken voor kleedjes zijn inmiddels vergeven en er is zelfs een wachtlijst aangemaakt. Dat betekent dat er zaterdag 17 januari volop te zien en te beleven is voor kinderen en bezoekers.

blank


De kinderkleedjesmarkt vindt plaats van 10.00 tot 14.00 uur. Kinderen verkopen hun speelgoed, boeken, kleding en spelletjes vanaf een eigen kleedje. Een leuke manier om te snuffelen, te ruilen en te sparen voor iets nieuws.

Naast het kopen en verkopen is er nog veel meer te doen. Kinderen kunnen cakejes en fotolijstjes versieren, zich laten schminken en genieten van entertainment met clowns. Ook is er ruimte voor een hapje en een drankje bij BoR.

“Ik hoop vooral dat er gezellig veel mensen langskomen. Met alle plekken gevuld en zoveel activiteiten denken we dat het echt een heel gezellig evenement wordt,” vertelt Marian van der Henst van het Evertshuis, marketing en communicatie.

Met de volle bezetting en het uitgebreide programma belooft het een vrolijke en drukbezochte dag te worden voor jong en oud.

Advertentie

blank

blank

blank

blank

blank