Gezin uit Reeuwijk te zien in kinderprogramma De Faker op NPO 3!

Een gezin uit Reeuwijk is vanavond te zien op televisie. Martijn en Nadja Slappendel deden samen met hun kinderen Kay en Dex afgelopen september mee aan het kinderprogramma De Faker op NPO 3. De aflevering wordt uitgezonden op dinsdag 3 februari om 18.25 uur.




De opnames vonden plaats op 12 september en waren voor het gezin een lange maar vooral spannende dag. “Het was even wennen aan zoveel mensen om ons heen,” vertelt het gezin. Denk aan geluidstechnici, cameramensen, meerdere medewerkers van de productie en natuurlijk presentator en influencer Vincent Visser.

Tijdens de opnames waren Dex 6 jaar en Kay 8 jaar. Inmiddels is Dex 7 en Kay 9 jaar. Vader Martijn is 36 jaar, moeder Nadja 32 jaar. Ook oma Annie, 70 jaar, speelde een rol tijdens de opnamedag.

De Faker is een populair kinderprogramma op NPO 3 waarin kinderen worden uitgedaagd om een ‘faker’ te ontmaskeren. In elke aflevering moeten de deelnemers ontdekken wie er niet is wie hij of zij zegt te zijn. Dat gebeurt aan de hand van spellen, vragen en goed opletten. Het programma draait om samenwerken, logisch nadenken en vertrouwen op je gevoel.

Voor Kay en Dex was meedoen een droom die uitkwam. “De jongens kijken het programma graag en zijn echte fans,” vertelt het gezin. Dat was dan ook de reden om zich op te geven voor deelname. “Dat we uiteindelijk echt mee mochten doen, was natuurlijk super bijzonder.”

De aflevering belooft spannend te worden en is voor familie, vrienden en dorpsgenoten extra leuk om te volgen. Het gezin heeft bij het bericht ook enkele foto’s toegevoegd van de opnamedag.

De uitzending van De Faker met het gezin Slappendel uit Reeuwijk is vanavond te zien om 18.25 uur op NPO 3.

TV fragment

Advertentie