Meiden welkom voor voetbaltraining bij Rohda ’76

Rohda ’76 organiseert op woensdag 6 mei een speciale trainingsavond voor meiden tussen de 13 en 17 jaar. Of je nu al ervaring hebt met voetbal of het gewoon eens wilt proberen: iedereen is van harte welkom.




De training vindt plaats van 18.00 tot 19.15 uur op het sportcomplex van Rohda ’76 en staat in het teken van plezier, kennismaken en samen sporten.

Voor iedereen toegankelijk

De club benadrukt dat de training openstaat voor alle meiden, ook als deelname financieel lastig is. Via onder andere de Groene Hart Pas biedt Rohda ’76 ondersteuning, zodat iedereen de kans krijgt om mee te doen.

Aanmelden

Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar ardhoogendoorn@gmail.com onder vermelding van ‘trainingsavond meisjes 13-17 jaar’.

Met deze oproep hoopt Rohda ’76 nog meer meiden enthousiast te maken voor voetbal en hen kennis te laten maken met de gezellige en sportieve sfeer binnen de club.

Advertentie