De eerste avond van Bruisend Reeuwijk 2026 is vrijdagavond 4 september een groot succes geworden. Bijna 2.000 bezoekers kwamen naar de nieuwe locatie aan de Reeuwijkse Hout voor een avond vol muziek, gezelligheid en vooral veel feest.
Jeroen van der Boom was één van de grote publiekstrekkers van de avond en maakte er samen met het publiek een groot feest van. Er werd volop meegezongen met zijn bekende nummers en de sfeer zat er goed in.
Ook Helemaal Top zorgde voor een flinke dosis gezelligheid. Tijdens hun optreden kwam er bovendien dans bij van Studio Forza. DJ Jor-D draaide tussen de verschillende optredens door en zorgde ervoor dat het feest geen moment stilviel.
De vrijdagavond werd uiteindelijk feestelijk afgesloten door Joël Borelli. De energieke pianist en entertainer kreeg het publiek nog één keer volop mee en zorgde daarmee voor een mooie afsluiting van de eerste avond.
De organisatie van Bruisend Reeuwijk kijkt dan ook tevreden terug op de vrijdagavond. De nieuwe locatie aan de Reeuwijkse Hout vormde het decor voor een drukbezochte eerste avond.

Maar Bruisend Reeuwijk is nog niet voorbij. Zaterdag 5 september staat avond twee op het programma en wordt de Reeuwijkse Hout omgetoverd tot het ‘Grootste Feestcafé van Reeuwijk’, met onder anderen Het Feestteam, Billy Dans, Sven Versteeg, Vieze Jack, Elize en Noise Cartel.
Op naar avond twee!