Uitverkochte wijnproeverij Bonovino trekt negentig bezoekers naar Lutherkerk

blank

De wijnproeverij van Bonovino heeft zaterdagavond 26 september ongeveer negentig bezoekers naar de Lutherkerk in Bodegraven getrokken. Zij proefden twaalf wijnen uit de Italiaanse regio Piëmont. Met de avond gaf Round Table 158 Bodegraven-Reeuwijk het startsein voor de verkoopactie ‘Koop goede wijn, steun het goede doel’. De wijnen zijn te bestellen via www.bonovino.nl en worden eind november of begin december gratis thuisbezorgd. Omdat de leden de wijnen rechtstreeks bij de wijnhuizen inkopen en de actie vrijwillig organiseren, gaat de volledige opbrengst naar het goede doel.

blank


Opbrengst voor welzijn van ouderen

De opbrengst gaat dit jaar naar het Nationaal Ouderenfonds en Stichting SAM Welzijn. Beide organisaties zetten zich in om eenzaamheid onder ouderen tegen te gaan en ontmoeting te stimuleren. Volgens Round Table158 sluiten de landelijke inzet van het Ouderenfonds en het lokale werk van SAM Welzijn in Bodegraven-Reeuwijk goed aan bij het doel van de actie: ervoor zorgen dat niemand zich alleen hoeft te voelen, ook niet tijdens de feestdagen.

De organisatie bedankt de Lutherkerk voor de locatie, La Piazza voor de hapjes en de leden van Round Table158 Bodegraven-Reeuwijk voor hun vrijwillige inzet.

blank

Over Round Table 158 Bodegraven – Reeuwijk

Round Table 158 Bodegraven-Reeuwijk is in 1982 opgericht en zet zich in voor maatschappelijke projecten in de regio. Vriendschap en het bundelen van krachten staan daarbij centraal, met als doel lokaal impact te maken door serviceprojecten op te zetten en lokale doelen te ondersteunen. Round Table 158 Bodegraven-Reeuwijk is een Tafelronde binnen de Nederlandsche Tafelronde.

blank

Advertentie

blank

blank

blank