Op donderdagavond 12 november om 19:00 uur geeft het OBT-orkest (Oefening Baart Talent orkest) o.l.v. Luìs Bernardo met veel enthousiasme hun ‘eerste’ concertje met o.a. het muziekstuk ‘Playing Together, So Much Better!’
Ben jij ook nieuwsgierig en wil je een keer komen kijken? Voel je vrij om dit concertje te komen bezoeken! Want dan sluit het OBT-orkest af met een concertje, om te laten zien wat we in 10 weken met elkaar voor elkaar hebben gekregen in onze muzikale reis. Het was een waar feest om deze avond met zo’n geweldige groep muziek te maken! Het concertje wordt gehouden in ‘de grote zaal’ van Custwijc (Laageind 1), van 19:00 tot 19:45 uur.
Zet donderdag 12 november in de agenda! We hopen je daar te zien, zodat je samen met ons kunt genieten van de passie en toewijding die elke noot tot leven brengt!
(meer informatie over het OBT-orkest: obk-driebruggen@live.nl



