Bodegraven – De voorbereidingen voor Koningsdag in Bodegraven zijn weer in volle gang. Voor het derde jaar op rij vormt de Zustertuin het decor voor een gezellig en laagdrempelig familiefeest voor jong en oud. Na de succesvolle edities van de afgelopen jaren wordt er ook dit jaar weer volop ingezet op saamhorigheid en gezelligheid in het dorp. De organisatie hoopt dat inwoners opnieuw massaal in Bodegraven blijven om Koningsdag samen te vieren met familie en vrienden.
Sinds vorig jaar is de organisatie ondergebracht in een zelfstandige stichting, met als doel om Koningsdag in Bodegraven toekomstbestendig te maken. Samen met een enthousiast team en vele vrijwilligers wordt er hard gewerkt om ook deze editie weer tot een succes te maken.

Het evenement blijft bewust toegankelijk en laagdrempelig. De toegang is gratis, er treden lokale bandjes en artiesten op en de prijzen worden vriendelijk gehouden. Zo kost een drankje nog altijd 2,50 euro en zijn er voor kinderen gratis spellen en versnaperingen. De opbrengsten worden gebruikt om de stichting in stand te houden en een groot deel komt ten goede aan de Zustertuin.
De organisatie roept inwoners op om vooral langs te komen en samen het feest te vieren. Daarnaast zijn extra vrijwilligers nog altijd welkom om op de dag zelf te helpen. Ook lokale ondernemers kunnen het evenement ondersteunen via sponsoring. Met de inzet van vrijwilligers, sponsoren, de gemeente en het bestuur van de Zustertuin is Koningsdag weer stevig terug op de kaart in Bodegraven.

De organisatie kijkt uit naar een zonnige, gezellige en goedbezochte editie. Inwoners worden opgeroepen om het feest samen te vieren in het hart van het dorp.
Lees hier meer informatie over Koningsdag in Bodegraven


