In deze liveblog houden we jullie op de hoogte van alle gebeurtenissen tijdens de sneeuwval in Bodegraven-Reeuwijk. De gemeente staat volledig in het teken van de winterse omstandigheden. Van gladde wegen tot gezellige sneeuwtaferelen: volg hier de laatste updates.
16.30 uur – In Bodegraven is een grote iglo gebouwd door een opa en zijn kleindochter. De iglo is maar liefst twee meter hoog en trekt veel bekijks.

15.00 uur – In de gemeente Bodegraven-Reeuwijk kunnen bewoners inspraakavonden op woensdagavond uitsluitend digitaal bijwonen vanwege de weersomstandigheden.

14.00 uur – Het inzamelen van kerstbomen is vandaag gewoon doorgegaan. Kinderen kwamen samen met hun ouders kerstbomen inleveren.

14.00 uur – Op verschillende plekken zijn leuke sneeuwfoto’s gemaakt. Veel mensen trosteren de sneeuwbuien en gingen toch naar buiten.







