Roland Slappendel beoogd nieuwe voorzitter CVC Reeuwijk

blank

Het bestuur van CVC Reeuwijk is trots en verheugd te melden dat Roland  Slappendel de beoogde nieuwe voorzitter van de vereniging is. Na een  goed gesprek met het bestuur en zorgvuldige overweging heeft Roland  besloten ‘ja’ te zeggen. Het huidige bestuur is erg blij met de voordracht van Roland als nieuwe  voorzitter en spreekt het volle vertrouwen in hem uit. Roland is, zoals  men zegt, “niet de eerste de beste”: zijn ervaring op zakelijk gebied, 

blank


zijn betrokkenheid bij de club en zijn persoonlijkheid maken hem tot de  voorzitter waarnaar wij op zoek waren. Roland is al meer dan 40 jaar lid van CVC Reeuwijk. Na het doorlopen van  de jeugdelftallen kwam hij direct in het 1e elftal terecht. Zijn  carrière zorgde ervoor dat hij na enkele jaren besloot te stoppen met  selectievoetbal. Daarna speelde hij nog enkele jaren in het 3e elftal. 

In het verleden vervulde Roland al de rol van secretaris binnen het  bestuur en tot afgelopen seizoen was hij actief als jeugdtrainer. Luuk Kwast, huidig voorzitter CVC Reeuwijk: “Ik ben blij dat we een  nieuwe voorzitter hebben gevonden die met frisse energie en een nieuwe  blik richting gaat geven aan de vereniging. Het vinden van een nieuwe  voorzitter is geen gemakkelijke opgave. Op de schouders van  bestuursleden, en zeker ook die van de voorzitter, rust een grote  verantwoordelijkheid. Het kunnen voordragen van Roland geeft rust en  vertrouwen voor de toekomst van CVC.”

Roland Slappendel: “Ik ben er trots op dat het huidige bestuur het  vertrouwen in mij heeft uitgesproken en dat ik als voorzitter word  voorgedragen. Sinds 1983 ben ik lid van CVC. In al die jaren ben ik bij  veel verenigingen geweest en ik durf te stellen dat CVC een begrip is in  de regio. We hebben een gezellige, familiaire vereniging die draait op  een harde kern van vrijwilligers. Een club met ruim 600 leden, daar gaat  niets vanzelf. Daar zijn vrijwilligers keihard voor nodig, en daarom heb  ik ‘ja’ gezegd. Ik ben ervan overtuigd dat er voldoende potentieel onder  de leden is om samen de vereniging ook in de toekomst draaiende te  houden en verder te ontwikkelen. Met mijn inzet straks als voorzitter  wil ik daar graag mijn steentje aan bijdragen. Ik vind het belangrijk  dat we als vereniging vooruitkijken en samen zoeken naar mogelijkheden 

om zaken gedaan te krijgen en te verbeteren. Hiervoor zal ik ook zeker de samenwerking met sponsoren, vrijwilligers, medebestuurders, leden en ouders opzoeken.”

Roland zal tijdens de Algemene Ledenvergadering in november van dit jaar worden voorgedragen als voorzitter.Het bestuur van CVC Reeuwijk heet Roland van harte welkom in zijn nieuwe  rol en kijkt uit naar een mooie toekomst voor CVC Reeuwijk onder zijn voorzitterschap.

Advertentie

blank

blank

blank

blank