Onder stralende nazomeromstandigheden is vandaag, vrijdag 19 september, de laatste editie van het Borefts Bierfestival van start gegaan. Al vanaf 12.00 uur stonden lange rijen bezoekers te wachten bij de ingang van het festivalterrein. In totaal worden vandaag en morgen (zaterdag 20 september) zo’n 7.000 bierliefhebbers uit binnen- en buitenland in Bodegraven verwacht.
De 15e editie van het Borefts Bierfestival betekent ook het slotstuk van een bijzonder tijdperk. Brouwerij De Molen heeft bekendgemaakt dat het geliefde festival na veertien succesvolle edities nog één keer groots wordt gevierd. Borefts groeide uit tot een internationaal begrip, waar liefhebbers elk jaar samenkomen voor bijzondere bieren, een indrukwekkende line-up van (inter)nationale brouwerijen en een ongedwongen, gezellige sfeer.
Vandaag en morgen kunnen bezoekers nog eenmaal genieten van het unieke karakter van het festival. Op het terrein in Bodegraven staan tientallen brouwerijen klaar met exclusieve bieren om het jubileum – en meteen het afscheid – een waardig slot te geven.