Middelbrand bij leegstaand pand aan de Dronenhoek in Bodegraven

Aan de Dronenhoek in Bodegraven is dinsdagavond 19 mei rond 21.00 uur brand uitgebroken in een leegstaand gebouw. De brandweer schaalde korte tijd later op naar middelbrand vanwege de flinke rookontwikkeling.




Het pand staat gepland voor de sloop en is al vaker betrokken geweest bij meldingen van mogelijke brand. Ditmaal kwam er duidelijk rook uit het gebouw, waarna meerdere brandweervoertuigen met spoed ter plaatse kwamen. Ook burgemeester Michiel Grauss kwam ter plaatse. Hij ging in gesprek met bewoners welke in de buurt wonen. Vermoedelijk om de zorgen te uiten van de gevaarlijke situatie.

De brandweer is enige tijd bezig geweest om de situatie onder controle te krijgen en het pand te controleren. Over de oorzaak van de brand is op dit moment nog niets bekend.

Advertentie