Hardloopschoenen aan voor een nieuwe editie van de Meijeloop. Oranjevereniging De Meije organiseert op maandagavond 31 augustus 2026 alweer de 59e editie. Deelnemers kunnen kiezen uit afstanden van 2, 6,6 en 15 kilometer. De start is om 19.30 uur bij de Hollandse Boerderij aan de Meije 63 in Bodegraven.
De kortste afstand van 2 kilometer is bedoeld voor kinderen tot en met 12 jaar. Bij de 6,6 kilometer ligt het keerpunt voor de rotonde bij de Rijn. De deelnemers aan de 15 kilometer lopen tot het keerpunt bij de kruising Oude Meije.
Inschrijven vanaf 18.15 uur
Inschrijven kan op de avond zelf tussen 18.15 en 19.15 uur bij de start. Het inschrijfgeld bedraagt 5 euro voor volwassenen en 2 euro voor kinderen. Alle afstanden starten en finishen bij de Hollandse Boerderij.
Tijdens de Meijeloop is tijdwaarneming aanwezig. De uitslagen worden na afloop gepubliceerd op de Facebookpagina van de Hollandse Boerderij. In de omgeving is op aanwijzing van verkeersregelaars parkeergelegenheid beschikbaar.
Meijeweg tijdelijk afgesloten
Vanwege de Meijeloop moeten weggebruikers rekening houden met een tijdelijke afsluiting. De Meijeweg is maandagavond tussen 19.00 en 21.00 uur afgesloten tussen de rotonde bij de Oude Rijn en de kruising Oude Meije.
De afsluiting geldt voor al het verkeer, dus ook voor motoren. Alleen hulpdiensten zijn uitgezonderd.
Deelnemers zijn tijdens de wedstrijd verplicht rechts te houden en deelname is op eigen risico. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen via 06-13837147 of 0172-685512.






