Bodegraven-Reeuwijk – Op zaterdag 10 oktober vindt van 9.00 tot 13.00 uur de tweede editie van de Boreftse Kinderkleedjesmarkt plaats in het Evertshuis. Na het succes van de eerste markt, die afgelopen januari werd georganiseerd, keert het evenement dit seizoen terug.
Hebben jullie speelgoed, boeken, kleding of spelletjes die niet meer worden gebruikt? Geef ze een tweede leven en verdien zelf een leuk zakcentje door ze vanaf je eigen kleedje te verkopen. In de foyer en theaterzaal van het Evertshuis is ruimte voor ongeveer 40 kleedjes. Een groot deel van de plekken is inmiddels gereserveerd, maar er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar.
Naast de markt kun je deelnemen aan leuke creatieve BRAVO-activiteiten. Ook Bij BoR is geopend voor een kop koffie, limonade, tosti’s en andere lekkernijen. Daarmee is er niet alleen voor de verkopers, maar ook voor bezoekers genoeg te beleven.
Een kleedje reserveren kan door een e-mail te sturen naar info@evertshuis.nl. Wacht niet te lang, want vol = vol. Kosten: €5,- per kleedje, inclusief deelname aan de gratis BRAVO!-activiteiten.Toegang voor bezoekers is gratis.
Meer informatie? Kijk op: BOREFTSE KINDERKLEEDJESMARKT – Evertshuis Bodegraven-Reeuwijk
Praktische informatie
BOREFTSE KINDERKLEEDJESMARKT
ZATERDAG 10 OKTOBER 2026
9.00 – 13.00 uur
DEELNAME €5,00 per kleedje incl. activiteiten | gratis toegang



