Foto’s: Volop timmeren, dansen en spelen tijdens dag 2 van de Vakantiespelen

De tweede dag van de Vakantiespelen in Bodegraven zit er alweer (bijna) op. Dinsdag werd er op en rond het nieuwe terrein volop getimmerd, gespeeld en gedanst. Met perfect weer konden de kinderen opnieuw genieten van een geslaagde vakantiedag.




Nadat de ouders het terrein hadden verlaten, gingen de kinderen van Huttenbouw direct weer hard aan het werk. Met hamers, spijkers en natuurlijk heel veel pallets werd er verder gebouwd aan de hutten. Langzaam maar zeker beginnen de bouwwerken steeds meer vorm te krijgen.

Ook bij de jongere kinderen was er genoeg te beleven. In de tent werd volop gespeeld en gedanst met Bo Bos en Pleun Muis. De kinderen genoten zichtbaar van alle activiteiten en het entertainment. Daarnaast trokken verschillende groepen de wijk in om spelletjes te doen. Ook in de gymzaal stonden activiteiten op het programma.

Met veel enthousiaste kinderen, volop activiteiten en heerlijk weer kan de organisatie terugkijken op opnieuw een geslaagde dag. Op naar dag 3!

Advertentie

blank

blank

blank