Bewoners van de Nieuwstraat vroegen zich af waarom er morgen aan één zijde van de straat niet geparkeerd mag worden. Volgens meerdere inwoners was vooraf niet duidelijk wat er precies ging gebeuren.
Na navraag heeft de gemeente laten weten dat er werkzaamheden plaatsvinden aan kabels en leidingen aan het einde van de Wilhelminastraat. Omdat deze kabels in het wegdek liggen, moet de weg tijdelijk worden afgesloten.
Nieuwstraat tijdelijk in twee richtingen
Doordat verkeer aan het einde van de straat tijdelijk niet kan uitrijden, wordt de Nieuwstraat voor enkele uren ingericht als tweerichtingsverkeer.
Om dit mogelijk te maken, worden halverwege de straat twee parkeervakken vrijgehouden. Zo ontstaat er ruimte waar auto’s kunnen keren of elkaar kunnen passeren.
Slechts enkele uren
Volgens de gemeente duren de werkzaamheden slechts een paar uur. Daarna wordt de normale verkeerssituatie weer hersteld.



