Boeken gevraagd voor 3e Boreftse Boekenmarkt in het Evertshuis

blank

Bodegraven-Reeuwijk – Op zaterdag 15 november wordt de 3e Boreftse Boekenmarkt georganiseerd in het Evertshuis. Om ook van deze editie weer een succes te maken, hebben we één ding nodig, en dat zijn… boeken! Heb je nog mooie boeken liggen die je niet meer leest? Op zaterdag 11 oktober tussen 10.00 en 14.00 uur kun je ze inleveren in de foyer van het Evertshuis.

blank


Of het nu gaat om streekromans, moderne literatuur, thrillers, stripboeken, natuurboeken, kunst, reizen, sport, kook of jeugdboeken, alle genres zijn welkom! De opbrengst van de boekenmarkt gaat naar culturele projecten, bijvoorbeeld theaterkaartjes voor kinderen en hun ouders die door (financiële) omstandigheden niet naar jeugdvoorstellingen of –films kunnen gaan.

De ingeleverde boeken komen voor een aantrekkelijk prijsje op de boekenmarkt op zaterdag 15 november in de foyer van het Evertshuis. De boekenmarkt begint om 10.00 uur. 

Ga voor meer informatie naar www.evertshuis.nl

Praktische informatie 

ZATERDAG 11 OKTOBER

Inleveren boeken Boreftse Boekenmarkt

Tussen 10.00 en 14.00 uur

LOCATIE Evertshuis, Julianastraat 4, Bodegraven 

– – – – – 

Advertentie

blank

blank

blank

blank