Groep 8 van ’t Vogelnest ontbijt met burgemeester Grauss op het gemeentehuis

blank

Een bijzondere ochtend voor groep 8 van basisschool ’t Vogelnest. De leerlingen mochten vanochtend aanschuiven bij burgemeester Michiel Grauss voor een gezamenlijk ontbijt op het gemeentehuis. Het ontbijt stond in het teken van het belang van een goede en gezonde start van de dag.

blank


De burgemeester vertelde de leerlingen over zijn werk en liet trots zijn ambtsketen zien. Natuurlijk mochten de kinderen ook vragen stellen – en dat deden ze enthousiast. Na het gesprek was het tijd om te ontbijten.

Bakkerij Brood en Ko had gezorgd voor een gezond ontbijt met volkoren brood, bolletjes, krentenbollen en matzecrackers. Er was gezond beleg zoals 100% pindakaas en 20+ smeerkaas, en er waren drankjes als halfvolle zuivel, sojadrink en thee. Ook groente en fruit ontbraken niet.

Het gezamenlijke ontbijt maakte deel uit van het Nationaal Schoolontbijt. In heel Nederland ontbijten deze week 284 burgemeesters met schoolklassen om het belang van een gezond ontbijt onder de aandacht te brengen

Advertentie

blank

blank

blank

blank