Sloop gestart voor nieuwbouwproject Nieuw Dronen

blank

In Bodegraven zijn nieuwe stappen gezet in de ontwikkeling van de woonwijk Nieuw Dronen. De voorbereidingen zijn inmiddels zichtbaar van start gegaan.

blank


Sloopwerkzaamheden begonnen

Maandag 20 april is gestart met de sloop van bestaande bebouwing aan de Binnenweg. In een later stadium volgt ook de sloop van de bedrijfshal van Slokker aan de Oud Bodegraafseweg. Met deze werkzaamheden wordt ruimte gemaakt voor de realisatie van de nieuwe woonwijk.

Pre-sale fase start binnenkort

Achter de schermen wordt gewerkt aan de volgende fase van Nieuw Dronen Zuid. De pre-sale van fase 1 start naar verwachting volgende maand. Deze fase bestaat uit 41 eengezinswoningen, waarvan 12 in het middeldure koopsegment vallen. Geïnteresseerden kunnen in deze fase alvast hun voorkeuren doorgeven.

De daadwerkelijke verkoop van deze woningen staat gepland voor juni. Dan is het mogelijk om je in te schrijven op specifieke bouwnummers.

De 20 betaalbare appartementen binnen het plan gaan op een later moment in verkoop.

Ook ontwikkeling Nieuw Dronen Noord in voorbereiding

Niet alleen in het zuidelijke deel van de wijk wordt gewerkt aan de voortgang. Voor Nieuw Dronen Noord is projectontwikkelaar Blink bezig met de selectie van een aannemer. De start van de sloop voor dit deelgebied wordt verwacht in het tweede of derde kwartaal van 2026.

Eerdere stappen in ontwikkeling

Nieuw Dronen is een ontwikkeling van Blink en Slokker Vastgoed, waarbij de focus ligt op een groene, duurzame en toekomstbestendige leefomgeving met aandacht voor kwaliteit van wonen en veilige routes voor fietsers en wandelaars.

Advertentie

blank

blank

blank

blank

blank