Sloopwerkzaamheden Da Costaschool zichtbaar gevorderd: achterzijde vrijwel verdwenen

De voorbereidingen voor de nieuwbouw van de Da Costaschool aan de Laan van Turkenburg zijn inmiddels duidelijk zichtbaar. Enkele weken na de start van de werkzaamheden is het achterste gedeelte van het schoolgebouw grotendeels gesloopt. Op recente foto’s is goed te zien dat vrijwel het hele achterdeel inmiddels is verdwenen.




De bekende voorgevel van het huidige schoolgebouw blijft behouden. Achter deze gevel verrijst de komende tijd een volledig nieuwe en moderne school, die ruimte biedt voor toekomstgericht onderwijs en waarin ook aandacht is voor natuur en duurzaamheid. In de plannen is onder meer rekening gehouden met vogels die in de gevel nestelen.

De nieuwbouw moet zorgen voor een toekomstbestendig schoolgebouw waar leerlingen in een moderne en veilige omgeving kunnen leren en ontwikkelen. De verwachting is dat leerlingen en het team over enkele schooljaren kunnen terugkeren naar de vernieuwde locatie.

Zodra er meer bekend is over de verdere planning en voortgang van de bouw, volgt een nieuwe update.


Advertentie