Benefietavond met walking dinner en veiling voor Alpe d’HuZes

Op vrijdag 22 mei a.s. vindt er in de foyer van het Evertshuis te Bodegraven een benefietavond plaats met walking dinner en veiling t.b.v. Alpe d’HuZes. Er komen bijzondere veilingstukken onder de hamer van veilingmeester Hans van Dijk, zoals gesigneerde sportartikelen, een volledig verzorgde BBQ voor 10 personen en een dagtocht met een sloep, compleet met kapitein en een goed gevulde picknickmand. Tom de Geus (koersdirecteur AD6) opent het evenement. Vrij uitzonderlijk is dat de avond volledig wordt gesponsord voor het goede doel: negen horecaondernemers uit de Gemeente Bodegraven-Reeuwijk verzorgen het diner, het Evertshuis stelt de locatie beschikbaar, en een lokale wijngroothandel en drankenhandel zorgen voor de drankjes. Daarnaast zijn vele vrijwilligers de hele avond in touw om alles op rolletjes te laten lopen.

Initiatiefnemers van deze avond zijn Marjolein Lurvink, Claudia Kastelein en Marco Kastelein, zij fietsen op 4 juni a.s. de zware route van de Alpe d’HuZes. Alle drie hebben zij hun eigen redenen om eraan mee te doen, hun persoonlijke verhalen kunt u nalezen op www.deelnemers.opgevenisgeenoptie.nl (team R’dam Fund Racers). Vanzelfsprekend hopen zij met de organisatie van dit evenement een enorm bedrag op te halen, want de volledige opbrengst van deze avond gaat naar KWF Kankerbestrijding. U kunt kaarten ad € 50, – (excl. drankjes) bestellen via:

Marjolein Lurvink • m.j.c.b.lurvink@rotterdam.rabobank.nl • 0622-63 63 19
Claudia Kastelein • c.kastelein@icloud.com • 0653-38 35 25
Marco Kastelein • marco@planje.nl • 0610-95 89 32
Alp-Duzes

Advertentie

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Geef een reactie