Kaasfondue met bijzondere veiling

De Vrienden van het Evertshuis serveren op vrijdag 9 september hun jaarlijkse kaasfondue. Het fundraising dinner is inmiddels een traditie geworden. Hetzelfde geldt voor de kunstveiling die tijdens het tafelen plaatsvindt.

Op de vrijdag van de Najaarsmarkt dekken de Vrienden van het Evertshuis de tafel voor ruim honderd personen. Voor het jaarlijkse evenement is elke kaasliefhebber van harte uitgenodigd. Voor 15 euro kan een vorkje worden meegeprikt. De kaasfondue start om 19.00 uur, inloop vanaf 18.30 uur. Kaartjes zijn van tevoren te koop op evertshuis.nl of via de theaterkassa.

Tijdens het fonduen vult Doggy Dike de ruimte met Ierse klanken. De zeskoppige muziekgroep was ook begin dit jaar al te gast in het cultureel centrum van Bodegraven-Reeuwijk. Toen speelden ze in de theaterzaal voor zo’n 200 man publiek.

Veiling van handgemaakte sieraden

Tussendoor vindt een bijzondere kunstveiling plaats. Dit jaar bevinden zich tussen de te veilen kunststukken drie sets sieraden. En niet zomaar sieraden, maar de sieraden die dit jaar speciaal voor de Kaaskoningin en haar hofdames zijn gemaakt door Ineke Hamoen en Jacky de Lima. Hoe de sieraden er uitzien, dat blijft net zo’n goed bewaard geheim als de rest van de traditie rondom de Kaaskoningin. Toch hoeft u niet ongezien op de sieraden te bieden, de koningin en haar hofdames bezoeken namelijk de kaasfondue.

Najaarsmarktconcert

Vanaf 21.00 uur is het tijd voor het swingende gedeelte van de avond: het najaarsmarktconcert, met dit jaar de twee leukste coverbands uit Bodegraven op de planken: ‘Have a Cigar’ en ‘Long Way Blues’.

Have a Cigar geeft vol overgave de pop- en rockcovers van Pink Floyd, Beatles, Doors, REM en U2 een eigen tintje. Long Way Blues is een swingende bluesband. Ouwe rotten met de nodige ervaring en dat hoor je. Freddie King, Eric Clapton, Gary Moore, Rory Gallagher, BB King, Peter Green, Robert Johnson en vele anderen komen in dit Najaarsmarktconcert voorbij. Het najaarsmarktconcert is vrij toegankelijk.

DoggyDike

Foto: De heren van Doggy Dike luisteren de kaasfondue op met Ierse klanken

Ingezonden bericht

Advertentie

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Geef een reactie